Vineeee Dream Hack 2016!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Mihnea Tita
Ocupaţia:

Vineeee Dream Hack 2016!

Mesajde Mihnea Tita » Mie Aug 31, 2016 11:06 pm

In această toamnă va avea loc la București Dream Hack. Dream Hack este cel mai mare veniment de gaming din România. La Dream Hack vom putea vedea live campionatele CS: GO și League of Legends și vom putea participa la diferite concursuri. Atunci va avea loc lansarea celor mai noi echipamente pentru jocuri de la cele mai importante firme. Dacă îți place să te costumezi în personajele tale preferate poți participa la concursul de cosplay și dacă vrei să îți întâlnești youtuberii preferați poți să o faci, în septembrie, la Dream Hack. Eu sigur vreau să îl reîntâlnesc pe Bobospider, favoritul meu de departe. Mulți au venit și anul trecut și mă bucur să îi revăd. Sunt Ihatepink, am foto cu ei și un afiș cu autografe, MaxINFINITE și, desigur, Creative Monkeyz.
Aici, câteva foto de anul trecut: eu cu Bobospider, cu Ihatepink și o imagine a sălii de concurs

3.jpg
3.jpg (100.92 KiB) Vizualizat de 1945 ori
2.jpg
2.jpg (63.79 KiB) Vizualizat de 1945 ori
1.jpg
1.jpg (57.29 KiB) Vizualizat de 1945 ori

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Înapoi la “JOCURI SI CONSOLE”